מה הצורך באחזקת בניין?

לאור קצב הבנייה המתקדם , צורת הבנייה לגובה לא כמו בעבר לניצול מקסימלי של שטח הקרקע , מתחמי בנייה משותפים וריבוי דרישות הרשויות , כבאות , תאגידי המים הפך הבניין וכיוצא מכך ועד הבית לאחראי על מגוון מערכות רבות ומורכבות שדורשות ידע רב וחלקם אף לבעלי הסמכה מיוחדת בתחומם ובכך קיים הצורך באחזקת הבניין ומערכותיו על מנת לתת מענה לדיירים ולטיפול מהיר לתקלות חוסר באחזקה ושירותי טיפול יגדיל את הסיכוי לתקלות שבר ויגדיל את הוצאות הבניין בנוסף הצורך להמצאת אישורי בטיחות וטיפולים לרשיות הבריאות , כבאות , חשמל ועוד.

המכנה משותף לכולם היא העובדה שעל מנת לעמוד בציפיות הדיירים וועד הבית, כמו גם לעמוד בתקנים בצורה הטובה ביותר, יש צורך באנשי מקצוע מן המעלה הראשונה.

למה אנחנו?

לאור הביקוש הרב התחום מוצף בחברות  ניהול / קבלני שירות שנותנים שירותים בסיסיים אשר לא נותנים מענה הן מבחינת הזמינות והן מבחינת המקצועיות ומצאים עצמם בעלי הנכס / ועד הבית במרדף לאתר נותני שירות לתקלות השונות.

חברתנו באה לתת מענה כולל  לבניין  הבית וגם לתת שקט תעשייתי לועד  הבית / לנציגות הבניין שעושה עבודת קודש לרוב בהתנדבות

החל מהחלפת נורות , לחצנים, אינטרקום ועד טיפול מאגר ומערכות שאיבה הכל בכתובת אחת במחיר שפוי , זמינות מתאימה למזמין ואחריות מקצועית תוך מתן דגש על אחזקת מנע שזה המומחיות שלנו לצמצום תקלות שבר וכך לחסוך כסף לקופת הועד. 

על ידי תיאום פגישת ייעוץ (חינם) וללא כל התחייבות מצדכם, נוכל לבדוק את התנהלות בבניינכם על כל ההיבטים. נוכל לבחון את הצרכים והדרישות הפרטניות שלכם ולהרכיב לכם חבילת שירותים משתלמת ומקצועית שתחסוך לכם כסף וזמן רב. הרי כולנו יודעים בסופו של יום שבמקרים רבים ניתן להרכיב ועד בית שינהל את הבניין בצורה טובה למדי אך באותה מידה ניתן לומר בוודאות שאנשי מקצוע שמכירים את ענף אחזקת המבנים לאורך שנים, יודעים מהן הדרישות וכיצד לבצע אותן וכמובן מחזיקים בידע המקצועי הדרוש לכך, יבצעו זאת טוב יותר, לעיתים בעלויות משתלמות יותר ותמיד עם הרבה פחות דאגות וכאבי ראש מיותרים.

מה היתרון של אב בית?

בית פרטי, בניין ועסק אשר נדרשים לשירותי אחזקה שוטפים ותיקונים אך מעדיפים לפנות בכל פעם לגורם אחד שמרכז תחתיו את כל בעלי המקצוע ומאפשר להם ראש שקט עם שקיפות והפקת דוחות און ליין לכל עבודה שמתבצעת חסוך לעצמך את כאבי הראש ובהמתנה לנותני השירות . 

פנה אלינו וקבל מענה בכל תקלה על ידי איש מקצוע במחיר מנצח ללא תוספות בזמינות מהירה ובשעות שנוחות רק לכם

הטיפול שלנו- השקט שלכם!